Jihlavské listy

TATA BOJS

14-10-2004

Velmi netradičně pojala skupina Tata Bojs své nové koncertní turné, které ve čtvrtek zahájila v kulturním středisku Zámek v Polné. Více než tříhodinový koncert rozdělila na tři části. Nejprve odehrála čtyřicetiminutový koncert předkapela Nierika, poté nastoupili lídři Tata Bojs Mardoša s Milanem, aby z improvizovaných pokojíčků odvyprávěli Nanopříběh a v závěru koncertu zazněly nejznámější skladby ze starších desek Futuretro a Biorytmy. Koncertní turné k poslední desce Nanoalbum je plné audiovizuálních efektů. Scéně dominuje obrovská projekční plocha, na které mohou diváci sledovat celý Nanopříběh. V hlavních rolích vystupuje kromě iToma a Elišky i pes Hal 9000, který ústy Mardoši celý příběh vypráví. Bubeník, zpěvák a hlavně zdatný výtvarník Milan Cais na živo kreslil postavičky na projekční plochu a potom se za zvuku kytar a bicích spustila velká podívaná. "Jsme spokojení, konečně se nám podařilo zrealizovat projekt bez technických problémů. Místy mne to až dojímalo," svěřil se autor scény Milan Cais. Příběh iToma a Elišky, který vyšel nejprve na Nanoalbu a který teď návštěvníci koncertu v Polné viděli jako první v zemi, vyjde i v knižní podobě. "Trošku jsem se rozepsal a v nejbližších dnech spatří světlo světa i Nanobook," prozradil Jihlavským listům autor Nanopříběhu Mardoša.

Místo konání: KS ZÁMEK , ZÁMEK 485, tel.: 567 212 439, 737 938 301 (POLNÁ)
Čas konání: 20:00

Fotografie

Žádné fotografie

Komentáře

Žádné komentáře

Nový komentář

Jméno*: 
E-mail: 
Www: 
Komentář*: 
Kontroní kód*: 
Kontrolní kód je součet čísel 4 a 3, za který napíšete číslo 31.

Vložit komentář
« zpět

Jak se Vám líbilo

14-04-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Zajíčku a slepičko, čípak je to vajíčko?

Hraje: Divadlo Kos

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-03-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Splněná přání

Hraje: Divadlo Mazec

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-02-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Myšáci jsou rošťáci

Hraje: Divadlo Minaret

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč

ZA POHÁDKOU S JIHLAVSKÝMI LISTY
PRAVIDELNÉ FOTOSOUTĚŽE JIHLAVSKÝCH LISTŮ
SPORTOVEC
JIHLAVSKA
SPORTOVEC KRAJE VYSOČINA
Jihlavské listy pořádají pohádky ve velkém sále Reform kina Dukla Jihlava
Více informací najdete na www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy pro Vás chystají řadu zajímavých fotousoutěží. Hlasování probíhá na našich webových stránkách www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy ve spolupráci se Statutárním městem Jihlava a DDM vyhlašují XVIII. ročník soutěže "Sportovec Jihlavska 2017".
Vyhlášení nejlepších sportovců Kraje Vysočina, jejímiž vyhlašovateli jsou Jihlavské listy a Kraj Vysočina. Během slavnostního galavečera jsou vyhlašovány výsledky čtenářské ankety a odborných ocenění.
Více » Více » Více » Více »
© 2007 Parolaart s.r.o. edited by N.E.S.P.I