Jihlavské listy

Gospelové Vánoce - Nate Brown & One Voice (USA)

12-12-2015

Nate Brown se stává jedním z nejrychleji rostoucích gospelových umělců z Washingtonu DC. Jeho hudební výkony mu přinesly v USA mnoho prestižních ocenění, nedávno byl oceněn jako vítěz soutěže How Sweet the Sound Competition v americkém Baltimoru (2013).

 

Nate Brown je nejen dokonalý saxofonista, ale také vynikající sbormistr, který pracoval s umělci, jako jsou Wynton Marsalis, Roy Hargrove, The-late Grover Washington JR atd. Objevil se na pódiích s gospelovými ikonami, jako jsou Donald Lawrencem, Hezekiah Walkerm, Mary Marym, VaShawn Mitchellem, Tamela Mannem, Richard Smallwoodem, a s mnoha dalšími.

 

Strhující show Nate Browna unáší publikum na nezapomenutelnou cestu. Společně s One Voice už absolvoval během šesti let (2008-2014) několik evropských turné, během kterých jim aplaudovalo nadšené publikum v Itálii, Španělsku, Německu, Švýcarsku, České republice, Holandsku, Francii nebo Anglii. Během energických představení se Nate Brown & One Vice snaží o lepší pochopení tak inspirativní hudby, kterou nazýváme gospel.

 

Ústředním tématem jejich představení je „spojování lidí a národů dohromady“. Hudební styl a show Nata Browna se sborem One Voice je pro diváky vždy nezapomenutelným zážitkem! Českému publiku se tento výjimečný talent představí po úspěšném turné v roce 2010 již podruhé.

Místo konání: chrám sv. Ignáce (JIHLAVA)
Čas konání: 19:00

Fotografie

Komentáře

Žádné komentáře

Nový komentář

Jméno*: 
E-mail: 
Www: 
Komentář*: 
Kontroní kód*: 
Kontrolní kód je součet čísel 9 a 6, za který napíšete číslo 36.

Vložit komentář
« zpět

Jak se Vám líbilo

14-04-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Zajíčku a slepičko, čípak je to vajíčko?

Hraje: Divadlo Kos

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-03-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Splněná přání

Hraje: Divadlo Mazec

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-02-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Myšáci jsou rošťáci

Hraje: Divadlo Minaret

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč

ZA POHÁDKOU S JIHLAVSKÝMI LISTY
PRAVIDELNÉ FOTOSOUTĚŽE JIHLAVSKÝCH LISTŮ
SPORTOVEC
JIHLAVSKA
SPORTOVEC KRAJE VYSOČINA
Jihlavské listy pořádají pohádky ve velkém sále Reform kina Dukla Jihlava
Více informací najdete na www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy pro Vás chystají řadu zajímavých fotousoutěží. Hlasování probíhá na našich webových stránkách www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy ve spolupráci se Statutárním městem Jihlava a DDM vyhlašují XVIII. ročník soutěže "Sportovec Jihlavska 2017".
Vyhlášení nejlepších sportovců Kraje Vysočina, jejímiž vyhlašovateli jsou Jihlavské listy a Kraj Vysočina. Během slavnostního galavečera jsou vyhlašovány výsledky čtenářské ankety a odborných ocenění.
Více » Více » Více » Více »
© 2007 Parolaart s.r.o. edited by N.E.S.P.I