Jihlavské listy

SCREAMERS - A JEDEME DÁL

04-11-2007

Travesti skupina SCREAMERS - vznikla v březnu 1997 v Praze. Skupina má šest členů, kteří ve svém vystoupení ztvárňují zpěvačky a zpěváky české a zahraniční populární hudby např. I. Czáková, H. Vondráčková, H. Zagorová, E. Pilarová, H.Janků, D. Rolinsová, V. Špinarová, C. Dione, T. Turner, Cher, J. Rusch, A. Pugačeva a mnoho jiných. Managerem a konferenciérem skupiny SCREAMERS je LADISLAV ČERNÝ, který zároveň při vystoupení v duetech předvádí mužské role. JARDA, uměleckým jménem LILI Vám ve svém vystoupení předvede skladby Evy Pilarové, H. Zagorové, H. Hegerové, J. Šulákové, E. Piaf, M. Cabalé a dalších tak, že jsou věrnou kopií. LUKÁŠ, uměleckým jménem Paula, má ve svém programu písničky H. Vondráčkové, I. Czákové, M. Holanové, P. Janů, L. Bílé, C. Dione a dalších. Své vystoupení doplňuje kostýmy, které jsou originály a v očích mnoha žen vzbuzují obdiv. ALEXANDER, uměleckým jménem SAŠA svojí nevelkou postavou dokáže na jevišti ztvárnit Tinu Turner, H. Janků, D. Rolinsovou, B Basikovou, V. Bílou a spoustu komických scének. SERGEJ, uměleckým jménem VALERIE, který rozšířil skupinu v roce 1998, vyniká skvělým pohybem a procítěností předváděných skladeb. V jeho vystoupení máte možnost shlédnout Cher, M. Ditrich, A. Pugačevu, V. Špinarovou a spoustu ruských lidových skladeb. Svá vystoupení doplňuje živým zpěvem převážně skladeb M. Ditrichové. VOJTA, uměleckým jménem Nadja, který je v pořadí posledním příchozím do skupiny v roce 2001, ve vystoupení zařazen jako moderátorka, s velice dobrým parodováním H. Pawlovské. Program je zahájen úvodní znělkou a zakončen společným vystoupením celé skupiny a je konferován tak, že vytvoří ucelený program. Skupina SCREAMERS na přání sestaví program ryze český, různě kombinovaný, nebo celý ze skladeb zahraniční produkce.

Místo konání: KS ZÁMEK , ZÁMEK 485, tel.: 567 212 439, 737 938 301 (POLNÁ)
Čas konání: 19:00

Fotografie

Žádné fotografie

Komentáře

Žádné komentáře

Nový komentář

Jméno*: 
E-mail: 
Www: 
Komentář*: 
Kontroní kód*: 
Kontrolní kód je součet čísel 5 a 8, za který napíšete číslo 11.

Vložit komentář
« zpět

Jak se Vám líbilo

14-04-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Zajíčku a slepičko, čípak je to vajíčko?

Hraje: Divadlo Kos

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-03-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Splněná přání

Hraje: Divadlo Mazec

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-02-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Myšáci jsou rošťáci

Hraje: Divadlo Minaret

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč

ZA POHÁDKOU S JIHLAVSKÝMI LISTY
PRAVIDELNÉ FOTOSOUTĚŽE JIHLAVSKÝCH LISTŮ
SPORTOVEC
JIHLAVSKA
SPORTOVEC KRAJE VYSOČINA
Jihlavské listy pořádají pohádky ve velkém sále Reform kina Dukla Jihlava
Více informací najdete na www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy pro Vás chystají řadu zajímavých fotousoutěží. Hlasování probíhá na našich webových stránkách www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy ve spolupráci se Statutárním městem Jihlava a DDM vyhlašují XVIII. ročník soutěže "Sportovec Jihlavska 2017".
Vyhlášení nejlepších sportovců Kraje Vysočina, jejímiž vyhlašovateli jsou Jihlavské listy a Kraj Vysočina. Během slavnostního galavečera jsou vyhlašovány výsledky čtenářské ankety a odborných ocenění.
Více » Více » Více » Více »
© 2007 Parolaart s.r.o. edited by N.E.S.P.I