Jihlavské listy

WANASTOVI VJECY

11-04-2008

Historie: Wanastowi Vjecy patří mezi nejpopulárnější domácí kapely od roku 1988 Kapela jejíž největší síla spočívá v hitovém repertoáru a koncertní přesvědčivosti Na svém kontě mají 6 řadových alb (každé z alb dosáhlo několikanásobné platiny) Pravidelný úspěch singlových hitů (aktuálně 2 hity v Top 100) Prodali víc jak 500.000 kusů desek Všechna jejich alba se těší stabilně velké přízni veřejnosti, ale i pozitivní odezvě kritiků Jejich poslední album - Best of bylo vydáno na podzim 2007 a stalo se třetím nejprodávanějším albem roku Výroční koncert v Sazka areně (listopad 07) s příznivým ohlasem více jak 7.000 fanoušků ve věku náctiletém i dospělém. Současnost: Reálný a stále stoupající zájem fanoušků o nové i staré hity, skvělý prodej aktuální bestofky (více než 27 000 prodaných ks), úspěch singlů i videoklipů v hitparádách, ale především výrazná chuť a hlad kapely po živém kontaktu dochází naplnění..8.dubna skupina vyrazí na výroční šňůru 12 koncertů za svými příznivci a nutno říct, že v době kdy legendární souputník, kapela Lucie se nachází ve stádiu umělého spánku je to skvělá zpráva pro všechny, kdož hudbu těchto dvou kapel stále mají rádi nebo ji teprve objevují.. Koncertní sestava je ustálená, nahrávala v tomto složení poslední dvě alba: Kytary: Robert Kodym, Bass: Petr Břetislav Chovanec, Kytara sólo: Tomáš Vartecký, Bicí: Martin Vajgl. Turné se uskuteční za významné mediální podpory rozhlasových stanic sítě Hit a Kiss rádií, dále Rádia Impuls, deníku Blesk, týdeníku Report internetových portálů Musicserver.cz, i-legalne.cz a stále úspěšnější hudební televize Óčko. Začátek koncertu je ve 20.00 hodin. V jednání jsou dvě předkapely:Mandrage a ÄirFare.

Místo konání: KS ZÁMEK , ZÁMEK 485, tel.: 567 212 439, 737 938 301 (POLNÁ)
Čas konání: 20:00

Fotografie

Komentáře

Žádné komentáře

Nový komentář

Jméno*: 
E-mail: 
Www: 
Komentář*: 
Kontroní kód*: 
Kontrolní kód je součet čísel 5 a 2, za který napíšete číslo 19.

Vložit komentář
« zpět

Jak se Vám líbilo

14-04-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Zajíčku a slepičko, čípak je to vajíčko?

Hraje: Divadlo Kos

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-03-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Splněná přání

Hraje: Divadlo Mazec

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-02-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Myšáci jsou rošťáci

Hraje: Divadlo Minaret

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč

ZA POHÁDKOU S JIHLAVSKÝMI LISTY
PRAVIDELNÉ FOTOSOUTĚŽE JIHLAVSKÝCH LISTŮ
SPORTOVEC
JIHLAVSKA
SPORTOVEC KRAJE VYSOČINA
Jihlavské listy pořádají pohádky ve velkém sále Reform kina Dukla Jihlava
Více informací najdete na www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy pro Vás chystají řadu zajímavých fotousoutěží. Hlasování probíhá na našich webových stránkách www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy ve spolupráci se Statutárním městem Jihlava a DDM vyhlašují XVIII. ročník soutěže "Sportovec Jihlavska 2017".
Vyhlášení nejlepších sportovců Kraje Vysočina, jejímiž vyhlašovateli jsou Jihlavské listy a Kraj Vysočina. Během slavnostního galavečera jsou vyhlašovány výsledky čtenářské ankety a odborných ocenění.
Více » Více » Více » Více »
© 2007 Parolaart s.r.o. edited by N.E.S.P.I