Jihlavské listy

koncert CHARLIE STRAIGHT

15-10-2010

Možná nejtalentovanější česká skupina současnosti vystoupí na Zámku Polná u Jihlavy. Třinecká čtyřka přiveze nejen chytlavé písně a nakažlivě dobrou náladu, ale i skvělou koncertní show. Koncert je součástí podzimního turné kapely po Česku, Slovensku a německém Bavorsku s názvem Newton College Tour 2010.
Kapela Charlie Straight vznikla v roce 2006. Jejími členy jsou Albert Černý (zpěv, kytara), Michal Šupák (klávesy, kytara, vokály), Johnny Cienciala (basa) a Pavel Pilch (bicí). Debutové album She's a Good Swimmer, vydané v červnu 2009, vzbudilo množství pochvalných reakcí u kritiky i zájem fanoušků. Hned první singl Platonic Johny sklidil na poměry debutující kapely mimořádný úspěch. Originální animovaný klip Víti Haratka po mnoho týdnů figuroval v TOP 10 českých hitparád, dobyl internet a v roce 2010 získal od české Akademie populární hudby cenu Anděl 2009 za videoklip roku.
Skupina zpívá anglicky a je silně ovlivněna britskou scénou. Pro Charlie Straight jsou charakteristická energická živá vystoupení a bezprostřední projev. Kapela se pohybuje na pomezí indie rocku a post-britpopu, definuje ji zvuková a výrazová pestrost a precizní angličtina zpěváka Alberta Černého.
Mimo rychle rostoucího zájmu fanoušků si Charlie Straight vysloužili i zájem hudební kritiky. Skupina získala tři hudební ceny Anděl 2009 za album roku, videoklip roku a objev roku. Charlie Straight také aktuálně figurují v nominacích na hudební ceny Óčka 2010 a mezi pěticí interpretů nominovaných na MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech & Slovak Act.

 

    "A Dicktone, rok existující čtyřčlená kapela z Jihlavy, produkuje svébytný moderní rock s prvky soulové hudby. Jejich nasazení se často setkává s nadšeným přijetím. V současnosti začínají navštěvovat nahrávací studio a koncertovat v klubech napříč Českou republikou."

    Madame Butterfly je partička lidí ze sídliště, která začala své okolí bombardovat zvukem nakulených aparátů a hlavně jejich prvního CD, které právě vyšlo. Tahle grupa je z Ledče nad Sázavou a totálně vás odrovná svou mladou energií.

Místo konání: KS ZÁMEK , ZÁMEK 485, tel.: 567 212 439, 737 938 301 (POLNÁ)
Čas konání: 20:00

Fotografie

Komentáře

Žádné komentáře

Nový komentář

Jméno*: 
E-mail: 
Www: 
Komentář*: 
Kontroní kód*: 
Kontrolní kód je součet čísel 8 a 5, za který napíšete číslo 20.

Vložit komentář
« zpět

Jak se Vám líbilo

14-04-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Zajíčku a slepičko, čípak je to vajíčko?

Hraje: Divadlo Kos

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-03-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Splněná přání

Hraje: Divadlo Mazec

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč
17-02-2019

S Jihlavskými listy za pohádkou - Myšáci jsou rošťáci

Hraje: Divadlo Minaret

Místo konání: Jihlava - Divadlo Na Kopečku
Více »Cena od: 70 Kč

ZA POHÁDKOU S JIHLAVSKÝMI LISTY
PRAVIDELNÉ FOTOSOUTĚŽE JIHLAVSKÝCH LISTŮ
SPORTOVEC
JIHLAVSKA
SPORTOVEC KRAJE VYSOČINA
Jihlavské listy pořádají pohádky ve velkém sále Reform kina Dukla Jihlava
Více informací najdete na www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy pro Vás chystají řadu zajímavých fotousoutěží. Hlasování probíhá na našich webových stránkách www.jihlavske-listy.cz

Jihlavské listy ve spolupráci se Statutárním městem Jihlava a DDM vyhlašují XVIII. ročník soutěže "Sportovec Jihlavska 2017".
Vyhlášení nejlepších sportovců Kraje Vysočina, jejímiž vyhlašovateli jsou Jihlavské listy a Kraj Vysočina. Během slavnostního galavečera jsou vyhlašovány výsledky čtenářské ankety a odborných ocenění.
Více » Více » Více » Více »
© 2007 Parolaart s.r.o. edited by N.E.S.P.I